NÁBOR

Mysl├ş┼í si, ┼że sp─║┼ła┼í krit├ęria a podmienky na vykon├ívanie poz├şcie v Admin T├şmu? Vypl┼ł si prihl├í┼íku a u┼ż dnes m├┤┼że┼í by┼ą s├║─Źas┼ąou n├í┼ího Admin T├şmu!

Pre prejdenie k prihl├í┼íke si vyber z ni┼ż┼íie uveden├Żch dostupn├Żch poz├şci├ş a m├┤┼że┼í za─Źa┼ą vypl┼łova┼ą svoju prihl├í┼íku.

N├íbor je otvoren├Ż na Eventera, Buildera, YouTubera a Testera!

Technik - Poda┼ą ┼żiados┼ą o Technika  (Zatvoren├ę)

Helper - Poda┼ą ┼żiados┼ą o Helpera  (Zatvoren├ę)

Builder - Poda┼ą ┼żiados┼ą o Buildera  (Dostupn├ę)

Eventer - Poda┼ą ┼żiados┼ą o Eventera  (Dostupn├ę)

YouTuber - Poda┼ą ┼żiados┼ą o YouTubera  (Dostupn├ę)


─îo By Som Mal Vedie┼ą Pred Podan├şm Prihl├í┼íky:


Builder

Builderi maj├║ ├║lohu tvorby a ├║pravy prostredia a stavieb, ktor├ę tvoria hern├Ż svet. Ich pr├íca zah┼Ľ┼ła vytv├íranie detailn├Żch ┼ítrukt├║r, budov, a ter├ęnnych ├║prav pod─ża r├┤znych t├ęmat a po┼żiadaviek. Okrem toho sa builderi podie─żaj├║ na v├Żvoji hern├Żch map, vytv├íran├ş hern├Żch ├║rovn├ş a podujat├ş a prispievaj├║ k estetike a atmosf├ęre servera. S├║ kreat├şvnymi ─Źlenmi t├şmu, ktor├ş prispievaj├║ k vizu├ílnemu a hern├ęmu rozmanitosti servera a vytv├íraj├║ z├í┼żitky, ktor├ę hr├í─Źi bud├║ ma┼ą radi. Ich cie─żom je vytv├íra┼ą jedine─Źn├ę a atrakt├şvne prostredie, ktor├ę podporuje z├íbavn├Ż a p├║tav├Ż hern├Ż z├í┼żitok pre v┼íetk├Żch hr├í─Źov na serveri.

Eventer

Eventeri maj├║ za ├║lohu organizova┼ą a vies┼ą r├┤zne hern├ę udalosti a podujatia pre hr├í─Źov. Ich pr├íca zah┼Ľ┼ła pl├ínovanie a koordin├íciu r├┤znych aktiv├şt, vr├ítane s├║┼ąa┼ż├ş, turnajov, tematick├Żch eventov a ┼ípeci├ílnych aktiv├şt pre komunitu. Okrem toho eventeri vytv├íraj├║ a spravuj├║ scen├íre a misie pre hr├í─Źov, ktor├ę prid├ívaj├║ z├íbavu a vzru┼íenie do hern├ęho sveta. S├║ kreat├şvnymi ─Źlenmi t├şmu, ktor├ş s├║ schopn├ş vytv├íra┼ą a realizova┼ą origin├ílne a z├íbavn├ę hern├ę sk├║senosti pre hr├í─Źov. Ich cie─żom je poskytova┼ą hr├í─Źom pr├şle┼żitos┼ą zapoji┼ą sa do r├┤znorod├Żch aktiv├şt a prispie┼ą k vytvoreniu dynamick├ęho a interakt├şvneho hern├ęho prostredia na serveri.

Helper

Helperi maj├║ za ├║lohu poskytova┼ą pomoc a podporu ostatn├Żm hr├í─Źom v r├┤znych situ├íci├ích. Ich pr├íca zah┼Ľ┼ła odpovedanie na ot├ízky nov├í─Źikov, poskytovanie n├ívodov a tipov oh─żadom hrania, ako aj rie┼íenie jednoduch├Żch technick├Żch probl├ęmov. Okrem toho helperi monitoruj├║ chat a hern├║ aktivitu, aby pom├íhali udr┼żiava┼ą pozit├şvnu a priate─żsk├║ atmosf├ęru na serveri. S├║ d├┤le┼żit├Żmi ─Źlenmi t├şmu, ktor├ş prispievaj├║ k komunitnej interakcii a podporuj├║ hr├í─Źov v ich hernom dobrodru┼żstve. Ich cie─żom je vytv├íra┼ą priate─żsk├ę a inkluz├şvne prostredie, kde sa hr├í─Źi c├ştia v├ştan├ş a podporen├ş vo svojom hernom procese na serveri.

Admin

Pokia─ż prejavujete z├íujem o Admina, je potrebn├ę si poda┼ą prihl├í┼íku o Helpera. Iba vedenie V├ís m├┤┼że pov├Ż┼íi┼ą na poz├şciu Admina!

Technik

Ako Technik budete potrebova┼ą predov┼íetk├Żm hlavne nejak├║ znalos┼ą programovania v prog. jazykoch, ako napr. JAVA, C# alebo C++. Pozna┼ą 90% pr├şkazov, ktor├ę sa be┼żne alebo menej be┼żne na serveri pou┼ż├şvaj├║.

WebMaster

O z├íujem poz├şci├ş WebMaster sa kontaktuje priamo Vedenie. Ako WebMaster budete potrebova┼ą znalos┼ą programovania v prog. jazyku: HTML, CSS a pr├şpadne aj JAVA. Ma za ├║lohu zlep┼íova┼ą dizajn a aktualizova┼ą obsah na str├ínke https://www.helixon.eu. M├í pr├şstup k FTP webu.

YouTuber

Ako YouTuber mate ve─żk├ę v├Żhody na serveri. Va┼íou ├║lohou je raz za ─Źas pravidelne nato─Źi┼ą video zo servera. Minim├ílny po─Źet odberate─żov na mo┼żn├ę prijatie ┼żiadosti je 500 odber. *pfu* Ni─Ź jednoduch┼íie som e┼íte nevidel. Ak na┼íe krit├ęria sp─║┼ła┼í, tak nezabudni si ─Ź├şm sk├┤r vyplni┼ą prihl├í┼íku!

Pred podan├şm prihl├í┼íky na YouTubera mus├şte na svojom YT kan├íli vlastni┼ą aspo┼ł 1 video, ktor├ę pozit├şvne propaguje server Helixon.eu. Ak d├┤jde k nedostato─Źn├ęmu propagovaniu, zlej propag├ície alebo pr├şp. odstr├íneniu vide├ş, vedie to k strate poz├şci├ş. V├Żnimky ude─żujeme pod─ża vlastn├ęho rozhodnutia, aj ke─Ć podmienky nesp─║┼ła.

Tester

O z├íujem poz├şci├ş Tester sa kontaktuje priamo Vedenie. Testeri maj├║ za ├║lohu sk├║ma┼ą nov├ę funkcie a mechaniky hry, ako aj overi┼ą ich spr├ívne fungovanie a bezchybnos┼ą. Taktie┼ż sa zaoberaj├║ testovan├şm v├Żkonnosti servera a h─żadan├şm mo┼żn├Żch ch├Żb a bugov, ktor├ę m├┤┼żu ovplyvni┼ą hern├Ż z├í┼żitok. Okrem toho testeri sk├║maj├║ bezpe─Źnos┼ą servera a jeho kompatibilitu s r├┤znymi platformami a modifik├íciami. Testovanie zah┼Ľ┼ła aj presk├║manie pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania, nov├Żch map, hern├Żch ├║rovn├ş, interakci├ş s in├Żmi hr├í─Źmi a NPC postavami, ako aj nov├Żch prvkov a predmetov pridan├Żch do hry. Ich ├║lohou je tie┼ż overi┼ą, ─Źi aktualiz├ície a opravy ch├Żb funguj├║ spr├ívne a neprid├ívaj├║ nov├ę probl├ęmy do hry. Cie─żom testovania je zabezpe─Źi┼ą, aby server poskytoval stabiln├Ż, z├íbavn├Ż a bezpe─Źn├Ż hern├Ż z├í┼żitok pre v┼íetk├Żch hr├í─Źov.

Dobrovo─żn├şk

Dobrovo─żn├şci maj├║ za ├║lohu pom├íha┼ą s r├┤znymi aspektmi komunity a servera. Ich ├║lohy zah┼Ľ┼łaj├║ moderovanie chatu, pom├íhanie nov├Żm hr├í─Źom, organizovanie udalost├ş a podujat├ş, ako aj poskytovanie pomoci pri technick├Żch probl├ęmoch. Okrem toho m├┤┼żu dobrovo─żn├şci prispieva┼ą k tvorbe a ├║prave obsahu servera, vr├ítane stavby a dizajnu. Ich ├║silie prispieva k tvorbe pozit├şvnej a priate─żskej komunitnej atmosf├ęry a zabezpe─Źuje, aby v┼íetci hr├í─Źi mali z├íbavn├Ż a pohodln├Ż hern├Ż z├í┼żitok. Cie─żom dobrovo─żn├şctva je posilni┼ą spolo─Źenstvo hr├í─Źov a podpori┼ą trval├Ż rozvoj a prosperitu servera.

Hr├í─Ź mus├ş v prihl├í┼íke uvies┼ą svoj hern├Ż nickname a na na┼íom serveri mus├ş hra┼ą minim├ílne 30 dn├ş. Mus├ş pozna┼ą d├┤kladne pravidl├í v┼íetk├Żch serverov, vr├ítane roz┼í├şren├Żch pravidiel serveru.

Vyhradzujeme si pr├ívo ka┼żd├║ prihl├í┼íku posudzova┼ą individu├ílne.

Pri neplnen├ş svojich povinnost├ş vedie k vyhadzov!

┬ę Helixon.eu. V┼íetky pr├íva vyhraden├ę. | 2020-2024